در صورت تمایل می‌تونین از طریق گزینه‌های زیر با ما در تماس باشید

ارتباط با من

ایران – تهران خیابان ولیعصر، نبش خیابان ناصری پلاک ۲۵۵۱، برج کیان، طبقه ۱۵
برای ملاقات حتما از قبل هماهنگ بفرمایید
شنبه تا چهارشنبه: 8 تا 16
09392025400

ایمیل: info@majixweb.com

فرم تماس

  سوالات متداول

  1برای هر تغییر در طراحی ظاهری سایت باید دوباره پول بدیم؟

  با توجه به اینکه در ابتدای راه اندازی سایت تعداد 3 اتود به مشتری تحویل داده میشه و بعد از تایید مشتری پیاده سازی سایت انجام میدیم. قاعدتا برای تغییرات بعدی در ظاهر وب سایت مستلزم پرداخت هزینه جداگانه هستین.

  2مدت زمان تحویل وب سایت چند روز؟

  زمان بندی در ارائه وب سایت، اولویت ماست. بسته به نوع طراحی و قرار گیری در کدام دسته بندی وب سایت که مربوط به چه نوع کسب و کاری هست، مدت زمان طراحی سایت از 7 روز تا 60 روز متغیر.

  3یه سایت میخوایم، چقدر میشه؟

  قبل این سوال باید از خودتون بپیرسین که سایت برای چه کاری میخواین و هدفتون چیه، داخل سایت چه چیزهایی میخواین، سایت های رقیباتون یا سایت هایی که ازشون خوشتون میاد ببینید، نیاز ها و خواسته هاتونو به ما بگید تا ما بتونیم براتون سایت مناسب طراحی کنیم.

  4پشتیبانی سایت چه جوریه؟

  مدت زمان قرارداد سایت یک ساله و بعد از اون اگه تمایل داشته باشین پشتیبانیش با تیم ما باشه باید یه قرارداد جداگانه برای پشتیبانی امضاء کنیم که خواسته های شما و هزینه متقابل داخل لحاظ بشه. در طول هفته 24 ساعته در خدمتتون هستیم، مگر اینترنت قطع بشه.

  5هر طراحی بخوایم شما میزنین؟

  با توجه به توضیحات و نمونه کارهایی که شما مدنظرتون هست اول از همه براتون طراحی میکنیم و در آخر عین همون سایت بهتون تحویل میدیم.